Emoce na kurtu! Strýcová předvedla velký obrat. Čím se snažila rozhodit soupeřku?

Barbora Strýcová nepředvedla tak úžasný vstup do utkání jako v 1. kole s Kiki Mladenovic. V zápase proti Australance měla nervy na pochodu. Když Daria Gavrilova zahrála jeden z kvalitních úderů, na který už Češka nenašla odpověď, na ztichlém kurtu v Torontu se naplno rozezněla Bářina zloba:

„Já to m.dám, vole, já to m.dááám.“

Ve videu v čase 3:39:

První sadu Strýcová ztratila poměrem 4:6 a ani do druhého setu neměla ideální vstup.

Poté co si zbytečně prohrála svůj servis, se snažila Australanku rozhodit zvláštním klepáním raketou o povrch tenisového dvorce:

Taktika zafungovala. Strýcová následující gem získala, ale nervy u ní i nadále pracovaly.

„Mě už to vole tak se.e, já mám vole tolik šancí,“ zachytily Bářinu frustraci mikrofony na kurtu.

Velký obrat

Ve druhé sadě Češka prohrávala už 1:4, ale šňůrou 5 gemů v řadě dokázala otočit. Set nakonec rozhodovala zkrácená hra, která vyzněla lépe pro Strýcovou.

V rozhodujícím setu měla Strýcová navrch a když v 9. hře za stavu 5:3 odvrátila 3 brejkboly soupeřky, mohla se radovat z postupu do 3 kola.

„Ani do toho stavu 4:6, 1:4 jsem nehrála špatně, ale vždycky jsem udělala zbytečnou chybu a nezískávala důležité míče,“ řekla Strýcová po zápase.

[blog_program_info id=“16302061″]

Dnes hrají čtyři Češky

Své zápasy 2. kola ve středu odehrají světová jednička Karolína PlíškováPetra KvitováKateřina Siniaková Lucie Šafářová.

[blog_program_info id=“16302069″]

Kompletní program jednotlivých zápasů vždy najdete na Facebooku O2 TV Sport!

Karolínu Plíškovou dnes čeká zápasová premiéra v roli světové jedničky. 1️⃣️? Ve dvouhře se dnes v Torontu představí tak…