Vzpoura proti kouči v přímém přenosu! Hráč Norwiche nakonec dostal pochvalu

Portugalský útočník Nélson Oliveira působící v  druholigovém anglickém Norwichi patřil v loňské sezoně mezi hlavní postavy klubu – k solidní osmé příčce pomohl celku z východu Anglie hned jedenácti brankami.

Nicméně úvodní ligový zápas letošního ročníku Championship proti Fulhamu, za nějž odehrál devadesát minut i český reprezentant Tomáš Kalas, začal Oliveira pouze na lavičce náhradníků.

A s tímto faktem nebyl pětadvacetiletý Portugalec spokojený ani v nejmenším, a také to dal pořádně najevo!

Oliveira se dostal na plac po zhruba hodině hry za stavu 1:0 pro Fulham. Nakonec to byl ale on, kdo se stal hrdinou utkání – dvě minuty před koncem si skvěle naběhl na milimetrově přesný pas za obranu Fulhamu, krásně si zpracoval tělem míč a prostřelil gólmana domácích Davida Buttona!

Mnohem více než samotný gól ale zaujala jeho šokující oslava!

Oliveira si po vstřelení branky vysvlékl dres a se zarputilým výrazem ve tváři si to namířil přímo ke kouči Norwiche Danielu Farkovi. Přímo před jeho zraky mu pak ukázal jmenovku na svém dresu, na kterou ještě ostentativně poklepal:

Kouč Norwiche ale nakonec vzal celou situace s klidem, jak na hřišti, tak i poté v médiích. „Ta oslava jasně ukázala, že chce hrát od začátku. Takové emoce se mi líbí,“ řekl po zápase na adresu portugalského hrdiny.

Community Shield rozhodovaly penalty. Došlo i na souboj Courtois vs. Čech!

Baroš skóroval proti Slavii, pak se chytal za hlavu. Proč mu rozhodčí gól neuznal?