Kasatkina okouzlila Toronto životním úderem. Strýcová si připsala velké vítězství

Barbora Strýcová si v 1. kole turnaje žen v Torontu poradila s Francouzkou Kristinou Mladenovic poměrem 6:2 a 6:3.

Od české hráčky to byl dominantní výkon – v prvním setu vedla už 5:0, ve druhé sadě vyhrála první čtyři gemy a až pak se ke slovu dostala turnajová třináctka.

„Začala jsem velmi dobře a byla jsem trpělivá. Myslím, že to byl klíč k vítězství. Ve druhém setu začala hrát trochu lépe a ukázala, že není příjemný soupeř. Pro mě je to velké vítězství,“ řekla Strýcová po úspěšném vstupu do turnaje.

Ve 2. kole Češka narazí na Australanku Dariu Gavrilovu.

[blog_program_info id=“16251423″]

Úžasný úder Rusky

Vítězný zápas proti Robertě Vinci ozdobila Ruska Darja Kasatkina fantastickým tweenerem ve stylu Rogera Federera. Tleskala i její soupeřka:

Postoupily i další 3 Češky

Petra Kvitová porazila Carlu Suárez Navarro 6:1 a 7:6.

Kateřina Siniaková otočila zápas s kolumbijsou kvalifikantkou Duque-Mariño a Lucie Šafářová porazila ve dvou setech domácí divokou kartu Francoise Abandu.