To jsem ještě neviděl! Jaký moment naštval hrdinu Slavie Milana Škodu?

Slavia si do Borisova vezla náskok 1:0, který v úvodním zápase v Praze zajistil Milan Škoda trefou z penalty.

Odvetné utkání ale přineslo možná ještě větší drama, než se dalo čekat – Slavia totiž inkasovala již v 5. minutě.

„Byly to obrovské nervy. Zkomplikovali jsme si to hned na začátku, dostali jsme gól, ale říkal jsem si, že je ještě spousta času – že dáme gól a tři prostě nemůžeme dostat,“ věřil Škoda.

Právě jeho zásluhou se v závěru první půle Slavia radovala z klíčové branky na 1:1.

Zkrat na startu druhé půle

Na začátku druhé půle přišel šok. BATE se okamžitě vrátilo do vedení a Škoda pro tento zkrat neměl pochopení ani po zápase.

V šatně jsme si říkali, že hlavně nesmíme inktasovat. Ale to jsem ještě neviděl, abychom dostali snad v desáté vteřině druhého poločasu gól. Hodně nám to zkomplikovalo situaci a druhý poločas byl hodně nepříjemný,“ hodnotil útočník Slavie.

[blog_embed_video][/blog_embed_video]

Jeho slova potvrdil i trenér Jaroslav Šilhavý.

„Gól na 2:1 padl hodně brzy po přestávce, kdy jsme přišli z kabiny připravení. To je nekoncentrovanost a s hráči si to ještě musíme vyříkat, zlobil se slávistický lodivod.

Rozhovory po zápase:

Slavia vydřela postup! V Borisově ho protrpěla do poslední vteřiny! Jakými chybami deptala fanoušky?

Slzy v očích! Jak se šéf Slavie Tvrdík rozvášnil po postupu na Twitteru?

Sen o Lize mistrů se Plzni rozplynul! Krmenčík oživil naději, pak zasadil bláznivým vyloučením poslední ránu

Celé utkání BATE Borisov vs. Slavia (2:1) si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“16355136″]

Slavia proti Baníku živě na O2 TV Sport

V pátek můžete na O2 TV Fotbal sledoval los Ligy mistrů. Slavia se dozví soupeře pro 4. předkolo.

Český mistr se utká s jedním z těchto soupeřů: Olympiakos Pireus, Celtic Glasgow, FC Kodaň, APOEL Nikósie a NK Maribor.

[blog_program_info id=“16191316″]

V neděli se ve šlágru HET ligy představí Slavia na půdě Baníku Ostrava. Zápas můžete sledovat v multidimenzi O2 TV Sport: