Plzeň zničila Duklu! Krmenčík nadchl úžasným brejkem i krásnou trefou

Ligový vicemistr z Plzně vstoupil do nového ročníku HET ligy úspěšně. Poté, co Viktoria vybojovala v prvním utkání 3. předkola Ligy mistrů na hřišti rumunského FCSB nadějnou remízu 2:2, si Západočeši hravě poradili s Duklou Praha.

Na lavičku Viktorie se vrátil kouč Pavel Vrba, jenž právě v Plzni zažil nejlepší roky své trenérské kariéry, a byla to velká jízda.

Na první gól v novém ligovém ročníku fanoušci v Doosan Aréně nečekali vůbec dlouho. Už v 11. minutě se trefil hlavičkou obránce Lukáš Hejda, kterého krásným centrem oslovil Patrik Hrošovský:

Parádní akce i zakončení Krmenčíka

O pět minut později se už radoval sám Hrošovský, jenž zakončil rychlý brejk Michaela Krmenčíka:

Jakoby se hráči dohodli, že kdo na gól přihraje, tak ho poté i vstřelí.

Ve 33. minutě se z branky radoval právě Krmenčík, který z voleje napálil míč od břevna do sítě:

Skóre pečetil Hořava

Ještě do přestávky navýšil skóre na rozdíl čtyř branek Tomáš Hořava, který nedal šanci Filipu Radovi:

Ve druhém poločase se diváci gólu nedočkali a Plzeň si po přesvědčivém výkonu a výsledku 4:0 připsala první tři body do tabulky.

Slavia zdolala Teplice

A co další sobotní zápasy?

Mistrovská Slavia porazila Teplice 1:0.

[blog_program_info id=“16095152″]

Nenechte si ujít šlágr 1. kola české HET lig Sparta – Bohemians. Sledujte O2 TV Sport.