Viděli jste už šílenější chybu? Belgický brankář neuvěřitelně prohrál svému týmu Superpohár

Provinční Waregem senzačně trápil ve finále belgického superpoháru favorizovaný Anderlecht.-Už od třetí minuty prohrával bruselský velkoklub po gólu Davyho de Fauwa.

V poločase pak jistě spřádali hráči i kouč plány, jak zápas zvrátit. Jak rychlý to vezme spád, to ale netušil asi nikdo.

Fialky, jak se Anderlechtu přezdívá, posadil na koně nevídanou chybu brankář Waregemu Louis Bostyn. Tak moc se snažil udržet míč na hrací ploše, až se mu to podařilo. Spoluhráči by ale jistě radši bránili rohový kop, než to, co následovalo.

Suárez zpohlavkoval na tréninku Neymara! Bylo to kvůli přestupu do PSG?
Spartě deset posil nestačí? Prý vábí útočníka z Egypta či kapitána Rapidu!
Zápas BLBEC na druhou! Brankář PSG Trapp se dokonale ztrapnil proti Tottenhamu

Bostyn totiž míč doslova předhodil před Alžířana Sofiana Hanniho, který pak už zachoval chladnou hlavu a s přehledem ho po bleskové kličce poslal do sítě.

Hned na začátku druhé půle tak vyrovnal na 1:1. V 59. minutě potom Adrien Trebel vstřelil druhý gól a zajistil Anderlechtu první trofej v sezóně.

Waregemu, který v minulé sezóně vyhrál Belgický pohár na penalty nad Ostende, zůstaly jen oči pro pláč.

Nenechte si ujít přímý přenos 3. předkola Ligy mistrů mezi Slavií a BATE Borisov na O2 TV Sport!