Zápas BLBEC na druhou! Brankář PSG Trapp se dokonale ztrapnil proti Tottenhamu

Když se daří, tak se daří. A platí to i obráceně. Kevin Trapp, německý brankář francouzského Paris St.-Germain, vám to potvrdí.

V přípravném utkání v americkém New Jersey prožil proti Tottenhamu pravý a nefalšovaný „zápas blbec“.

V prvním poločase doslova daroval Tottenhamu gól na 2:1, když místo odkopu do bezpečí trefil jen napadajícího Erika Diera.

To ovšem ani náhodou nebylo všechno.

Na začátku druhého poločasu vyběhl na soupeřův dlouhý pas až mimo vápno, jenže dráhu letu hrubě neodhadl. Nejdřív nešikovně zahrál rukou, a kdyby snad rozhodčí chtěl váhat s červenou kartou, tak ještě „pro jistotu“ složil Harryho Kanea.

Tottenham nakonec přesilovku v závěru využil a nakonec zvítězil 4:2.

Sestřih zápasu:

Nenechte si ujít přímý přenos 3. předkola Ligy mistrů mezi Slavií a BATE Borisov na O2 TV Sport!