Souhra snů! AC Milán za poločas totálně rozebral Bayern Mnichov?

Čína hvězdnému německému mistrovi nějak nesvědčí. Prohrál tam v rámci přípravy na penalty s Arsenalem a ani proti AC Milán to nebylo lepší.

Ba naopak!

Už v prvním poločase schytal Bayern Mnichov debakl, jaký jen tak nepamatuje. Posílený italský gigant mu za poločas nasázel tři góly.

Ten nejkrásnější vstřelil do prázdné branky po překrásné kombinaci devatenáctiletý Patrick Cutrone. Ťukes jako na plácku za barákem a obrana v čele s Matsem Hummelsem byla v rolích diváků s lístky do první řady!

Cutrone, italský mládežnický reprezentant a odchovanec Milána, se už předtím trefil hlavou, když zvyšoval na 2:0.

Skóre otevřel ve čtrnácté minutě Franck Kessie, kterého si AC pořídilo z Atalanty.

Bayern nakonec prohrál 0:4, v závěru druhého poločasu se trefila další letní posila milánských Hakan Calhanoglu.