Golgol si pohrál s obráncem i brankářem a Boleslav slaví postup! Jak vyřídila Shamrock?

Středočeši si s irskými Shamrock Rovers poradili i v odvetném domácím zápase a míří do třetího předkola Evropské ligy. Svěřenci Dušana Uhrina po vítězství 3:2 na „zeleném ostrově“ vyhráli doma 2:0.

[blog_program_info id=“15826862″]

Komplikace postupu odmítl již v deváté minutě Jan Chramosta, jenž pohotovou střelou poslal Boleslav do vedení.

Po půlhodině hry pak zaúřadoval Golgol Mebrahtu, který si po pěkné kombinaci pohrál s brankářem a poslal míč do sítě. Dvoubrankový náskok nepustili ani ve druhé půli a postup si s přehledem pohlídali.

Návrat krále se blíží! Jak ZLATAN tvrdě maká na návratu v posilovně?
Prodali tě do Chelsea! Morata skončil v Realu v půlce tréninku. Jak mu aplaudovali spoluhráči?
Suárezovi následníci? DVA hráči Salvadoru POKOUSALI soupeře z USA!

Dalším soupeřem Boleslavi bude buď albánský Skenderbeu Korce, nebo kazašský Kairat Almaty. Jejich první zápas skončil remízou 1:1.

Do dalších kol půjde Boleslav s posilami, již v pátek by měly být vyřešené hned dva přestupy. Přichází ruský útočník Nikolaj Komličenko, dobře známý z působení v Liberci, a zkušený ázerbájdžánský brankář Kamran Agajev.