Slavia se utká v Lize mistrů s Bělorusy! Zápas uvidíte na O2 TV Sport! Jak ho sledovat?

První překážkou v cestě pražské Slavie za vysněnou základní skupinou Ligy mistrů bude běloruský BATE Borisov.

Slavia se svého soupeře pro 3. předkolo dozvěděla v úterý večer. Rozhodlo se o něm v dalekém Jerevanu, kde BATE porazilo arménského mistra Alaškert 3:1, což mu v součtu s remízou 1:1 z prvního utkání zajistilo postup.

Na vedoucí gól domácího Uroše Nenadoviče odpovědělo BATE ještě do přestávky dvěma zásahy Michaila Gordejčuka. Konečnou podobu dal výsledku dvanáct minut před koncem Maksim Valadzko.

Čech proti Bayernu čaroval, pak čelil směšné penaltě! Jak vychytal James Rodrigueze?
Sparta má další posilu! Odhalila se ale předčasně! Jak k tomu došlo?
Schick vyrazil po zmařeném přestupu na ryby. Jak brutálně ho trollil Barák?

Utkání slibuje už teď skvělou atmosféru a zaplněný stadion v Edenu. Šéf vršovického klubu Jaroslav Tvrdík už na Twitteru prozradil, že prodána je už týden před zápasem více než polovina lístků.

Fanoušci budou moci utkání sledovat také v přímém přenosu O2 TV Sport! Utkání se hraje v úterý 25. července od 19.00.

O2 TV Sport si můžete koupit na jeden den, nebo na delší časový úsek.

Jak na to zjistíte ZDE!

Tento týden nabízí stanice O2 TV Fotbal přímé přenosy z přípravných utkání a 1. kola rakouské bundesligy.