Výstraha pro Slavii: BALOTELLI je při chuti! Jakou parádu předvedl?

Zatímco Slavia odehrála přípravné utkání proti Krasnodaru (1:1), francouzský tým OGC Nice si smlsnul na švýcarském klubu Servette.

[blog_program_info id=“15537497″]

Mario Balotelli nastoupil do druhého poločasu a obránci švýcarského celku jeho přítomnost na hřišti okamžitě pocítili.

Jelikož jeden ze spoluhráčů po krásné Balotelliho akci v jasné šanci přestřelil, rozhodl se Mario vše vzít do svých rukou!

V 57. minutě brankář švýcarského týmu vyběhl a sestřelil rozběhnutého hráče Nice, za což obdržel červenou kartu. K nařízenému volnému přímému kopu se postavil Balotelli a zamířil naprosto přesně!

Náhradní gólman zůstal stát jako přikovaný:

A to ještě nebylo vše! O deset minut později Balotelli vystřelil ze 40 metrů, ale jeho lob skončil na břevně.