Česká devatenáctka slaví! Jak mladíci vystříleli postup do semifinále ME?

Po výhře nad Švédskem a těsné prohře s Portugalskem stačila českému týmu v souboji s domácí Gruzií k postupu do semifinále i remíza.

Na nerozhodný stav ale mladí Češi nehráli. V samotném závěru prvního poločasu otevřel skóre po rohovém kopu osamocený Ondřej Šašinka:

V 70. minutě přišel další roh, po kterém český tým dokázal gólově udeřit. Skóre na 2:0 zvýšil pěkným volejem Libor Holík:

Slavící české fotbalisty pak zasypali diváci různými předměty. A zasažen byl i hlavní rozhodčí. Hra tedy byla na několik minut přerušena.

Zápas se ale dohrál a český tým si pohlídal vítězství a druhé místo ve skupině znamenající postup do semifinále.

Souboj Česko vs. Gruzie (2:0) si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“15510779″]

Semifinálový soupeř Anglie

Česká reprezentace vyzve dosud suverénní Anglii, která v posledním zápase základní skupiny rozprášila Německo.