Kouzelník Monfils! Hrál zády k soupeři, pak jej vyškolil na síti

U Gaëla Monfilse se leckdy může zdát, že svou líbivou hru staví nad výsledky – a to jen pro to, aby pořádně pobavil fanoušky. Také díky tomu je považován za největší sympaťáky okruhu ATP.

Do podobné kategorie „pro fanoušky“ se řadí i jeho efektní (a především efektivní) lob z prvního kola Wimbledonu proti Němci Danielu Brandsovi. Úder, při kterém Francouz ani nesledoval hru (byl otočen zády k soupeři) mu vyšel naprosto dokonale:

Monfils v Brands incredible rally

No-look lobs and dropshot volleys.

Just Gael Monfils Tennis doing what he does best…

#Wimbledon

Zveřejnil(a) Wimbledon dne 4. červenec 2017

Brands sice perfektní lob stačil doběhnout a tweenerem jej poslal zpátky za síť, tam už ale čekal připravený Francouz a výměnu s přehledem vyhrál.

Stejně jako celé utkání – Monfils, který na neoblíbeném Wimbledonu doputoval nejdále do třetího kola, neměl proti světovému číslu 215 nejmenší problémy a zvítězil 3:0 na sety za necelých 100 minut.

To v druhém kole jej bude čekat těžší překážka, vyzve jej totiž Brit Kyle Edmund.

Přímé přenosy z Wimbledonu můžete sledovat prostřednictvím O2 TV na stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Nadal řádí i na trávě! Jakým geniálním úderem nadchl Wimbledon?

Výměna, která okouzlila Wimbledon! Jak Petra Kvitová smázla Švédku Larsson?