Mexičan Fabián si nádherně vychutnal Němce! Do finále Poháru FIFA jdou ale Evropané!

Prvním finalistou Poháru FIFA se stalo ve středu Chile, které přetlačilo Portugalce díky famóznímu výkonu brankáře Claudia Brava, jenž chytil v rozstřelu všechny tři penalty.

To čtvrteční semifinále mezi Německem a Mexikem mělo mnohem jednoznačnější průběh.

Už po osmi minutách vedli Evropané 2:0. V 5. i 8. minutě se prosadil Leon Goretzka.

Z plzeňského náhradníka až do Benfiky! Slovák Chrien si na Euru vysloužil životní přestup!
Další hvězda do Číny? Kolik zaplatí Aubameyangovi, že dá košem PSG i Realu Madrid?
RONALDO opouští portugalskou repre! Kvůli narození svých dvojčat!

Ve druhém poločase pak zvýšil na 3:0 Timo Werner a postupujícím do souboje o trofej nebylo pochyb.

Nic na tom nezměnil ani nejkrásnější gól večera v Soči, který měl na svědomí Mexičan Marco Fabián. Po rychle rozehraném přímém volném kopu nádhernou pumelicí z dobrých 30 metrů zaskočil brankáře Barcelony Marca-Andrého ter Stegena.

Takový gól stojí za to vidět víckrát!

Poslední slovo měli ale nakonec přece jen Němci. Odvážně hrající Mexičané sice způsobili v úplném závěru před brankou favorita několik zmatků, pak ale zapomněli na zadní vrátka. Toho využil Amin Younes a stanovil konečný výsledek zápasu na 4:1.

[blog_program_info id=“15253556″]

Finále Poháru konfederací FIFA, stejně jako utkání o 3. místo, můžete sledovat také prostřednictvím O2 TV!