Zdrcení Slováci: Kouč Hapal poslal Němcům a Italům silný a emotivní vzkaz

Slovensko po dvou vítězstvích a jedné porážce muselo čekat, zda do semifinále postoupí jako nejlepší tým z druhých míst základních skupin. Skóre 6:3 vypadalo velice nadějně.

Páteční výsledek zápasu Portugalsko – Makedonie (4:2) Slovákům stačil, sobotní výsledky „české“ skupiny C už nikoliv.

V souboji ItálieNěmeckem otevřel skóre ve 30. minutě Federico Bernardeschi a vzhledem k průběhu paralelně hraného zápasu (Česko – Dánsko), bylo jasné, že tento výsledek stačí k postupu do semifinále oběma soupeřům.

Italové ve druhém poločase už nechtěli nic riskovat, Němci zase věděli, že jim stačí udržet porážku 0:1 a skončí na druhém místě tabulky a díky skóre 5:1 postoupí na úkor Slovenska.

Na tento výsledek oba týmy hrály, což minimálně ze slovenského pohledu nebylo fair-play. A trenér Pavel Hapal se ozval.

[blog_program_info id=“15155397″]

Velká ostuda fotbalu

„Jsem neskutečně zklamaný jako všichni a mám teď jen jednu takovou myšlenku, kterou řeknu na začátek, protože jsem toho plný. S velkým respektem vůči Španělům a Angličanům pro mě tohle mistrovství Evropy končí, protože se na něj dívat nebudu,“ řekl český trenér slovenské reprezentace.

#SR21

#slovenskisokolici skončili pred bránami semifinále. Chlapci jedno veľké Ďakujeme!
#SR21 #misiapolsko

Zveřejnil(a) Slovenský futbalový zväz dne 24. červen 2017

„To, co předvedli Němci a Italové, byla jedna velká ostuda fotbalu na takovémto šampionátu, takže pokud by se Španělé a Angličané dostali do finále, tak se na to rád podívám, ale jinak se už na fotbal dívat nebudu,“ dodal emocemi rozladěný Hapal, který nezapomněl poděkovat svým svěřencům za vystoupení na evropském šampionátu v Polsku.

Nečekaná dohra slovenského vyřazení z EURO: Premiér Fico chystá odvetu!

Schickova paráda nestačila. Jak Dánové rozprášili české naděje?

Nejpodivnější červená karta sezony. Slovenský rozhodčí předvedl na ME obrovský úlet!

Český kouč okouzlil Slovensko! Jaké překvapení na Hapala čekalo po kanonádě?