Schickova paráda nestačila. Jak Dánové rozprášili české naděje?

Že Dánové nenechají českým Lvíčatům nic zadarmo, ukázaly již první minuty. Dánsko se dostalo do vedení zásluhou Lucase Andersena.

O pár minut později už ale mezi českými fanoušky bylo veseleji, když se krásně z otočky trefil Patrik Schick:

Dánsko, které v prvních dvou zápasech na EURO U21 neskórovalo, si v závěru první půle ale vzalo vedení zpět, když centr z levé strany dopravil za záda českého gólmana Kenneth Zohore:

Jiskřičku naděje vykřesal na startu druhé půle Tomáš Chorý, který vyrovnal na 2:2:

Zohore ale druhou trefou večera uhasil české naděje na postup do semifinále:

Poslední slovo měl Marcus Ingvartsen:

Češi po porážce 2:4 skončili v tabulce poslední.

[blog_program_info id=“15155373″]

Zalekl se a uhnul balonu. Český gólman Zima je teď pod palbou kritiky

Schick litoval střelecké smůly na šampionátu. Začne přípravu v Juventusu?

Do semifinále postoupily z „české“ skupiny jak Itálie, tak Německo, kterému stačila prohra 0:1.

Dalšími účastníky semifinále jsou Anglie a Španělsko.

Nejpodivnější červená karta sezony. Slovenský rozhodčí předvedl na ME obrovský úlet!