Šafářová vyhrála neuvěřitelnou výměnu! Proč se smála ještě i po zápase?

Lucie Šafářová v Birminghamu navázala na předchozí turnaj v Nottinghamu a podruhé v řadě si zahraje semifinále podniku WTA. V maratonském čtvrtfinálovém utkání dokázala zvítězit nad Dariou Gavrilovou 6:7, 6:3 a 7:6.

První set rozhodovala zkrácená hra, ve které měla navrch Australanka. Do druhé sady ale nastoupila Šafářová s ještě větším odhodláním a vypracovala si vedení 5:1. Česká fedcupová reprezentantka zakončila druhé dějství proměněným brejkbolem na 6:3.

[blog_program_info id=“15182926″]

Jedna z nejlepších výměn sezony

Úžasně dramatický zápas tak šel do rozhodujícího setu, v kterém diváci často jásali nadšením.

K vidění byly nejen skvělé výměny, ale také vyrovná koncovka. Nejprve Šafářová odvrátila tři mečboly a poté se v tie-breaku vítězstvím v neskutečné výměně nakopla k obratu:

Obě hráčky skončily na travnaté ploše absolutně vyčerpané a s úsměvem na tváři.

V podobném duchu Šafářová „okomentovala“ výměnu i na sociální síti:

Zkrácenou hru vyhrála Šafářová 7:5 a mohla se radovat z postupu do semifinále.

Sestřih zápasu:

Její semifinálový souboj s Petrou Kvitovou měl ale jen osm gemů, zraněná Šafářová totiž utkání skrečovala.

[blog_program_info id=“15182938″]

Vyvrcholení turnajů v Birminghamu i na Mallorce můžete sledovat na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Tenis.

Rozpis vysílání jednotlivých zápasů najdete každý hrací den na Facebooku O2 TV Sport.