Kvitová na trávě zase září! Birmingham uvidí české semifinálové derby

Česká tenistka Petra Kvitová, která se vrací na turnaje po dlouhé pauze způsobené operací levé ruky, hraje na travnatém turnaji v Birminghamu v parádní formě!

Po výhrách nad Terezou Smitkovou i domácí Naomi Broady se ve čtvrtfinále střetla s rozjetou Kristinou Mladenovic.

[blog_gallery id=“56717″ style=“block“]

První sadu Kvitová zakončila za stavu 5:4 čistou hrou na servise:

Vydařená výměna na začátku druhého setu fanouškům připomněla, že Kvitová v kariéře už dvakrát ovládla Wimbledon. Tohle je Petra ve staré dobré formě:

Druhý set si česká tenistka zkomplikovala, když za stavu 5:4 nedokázala utkání doservírovat.

V tie-breaku však kralovala Kvitová i díky přispění prasátka a na turnaji tak dál pokračuje bez ztráty setu:

[blog_program_info id=“15182928″]

Po výhře 6:4 a 7:6 postoupila Kvitová do svého prvního letošního semifinále. V něm se v sobotu utká v českém derby se svojí kamarádkou Lucií Šafářovou, která po dramatické bitvě vyřadila Dariu Gavrilovou.

Vyvrcholení turnajů v Birminghamu i na Mallorce můžete sledovat na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Tenis.

[blog_program_info id=“15182938″]

Rozpis vysílání jednotlivých zápasů najdete každý hrací den na Facebooku O2 TV Sport.