Bruma nadchl úžasnou trefou! Portugalsko si semifinále přesto nezahraje

Portugalci byli útočně naladěni a hned ve 2. minutě se po rohovém kopu prosadil Edgar Ié.

O dvacet minut později se favorit postaral o gólovou nádheru. Bruma dostal krásnou přihrávku, soupeři udělal kličku a zamířil přesně do šibenice:

Portugalsko mělo jasnou převahu, jenže v závěru poločasu přišla studená sprcha, když se z ničeho nic trefil Enis Bardhi:

Ve druhém poločase navýšil portugalské vedení Daniel Podence, další šance však favorit nedokázal využít. A přišel zákonitý trest!

Portugalce v 80. minutě srazil makedonský brejk, který zakončil Kire Markoski:

V samotném závěru sice Bruma druhým gólem v zápase zvýšil na 4:2, tento výsledek však jeho týmu nestačil.

Kámen ze srdce spadl Slovákům, kteří dál zůstávají s 6 body a skóre 6:3 nejlepším mužstvem na druhé pozici (Portugalci mají stejný počet bodů při skóre 7:5).

[blog_program_info id=“15155279″]

Česká reprezentace má stále šanci vyhrát svoji skupinu. Každopádně potřebuje v sobotu večer porazit Dány.