Taková groteska se nevidí! Zbláznil se Paire? Tenhle tyjátr ho stál trestný gem!

Francouzský tenista Benoit Paire má na svém kontě celou řadu prohřešků a na okruhu není příliš oblíben. Jeho bujarý tenisový život zahrnující divoké večírky a prohřešky proti životosprávě je poměrně slušně zmapován.

Na tradičním travnatém turnaji v Halle se ale předvedl přímo na kurtu. A rozhodně ne v dobrém světle.

V úvodním utkání s domácím obhájcem titulu Florianem Mayerem dostal v prvním setu kanára.

Což o to, to se stane, ale Paire na dvorci vyváděl doslova psí kusy. Během dvou minut si vykoledoval od rozhodčího napomenutí, trestný fiftýn i celý trestný gem.

Úžasná Šafářová! Češka vyhrála maratonskou bitvu a postoupila do semifinále

Kvitová na trávě zase září! Birmingham uvidí české semifinálové derby

Strýcovou pozval v Birminghamu na večeři fanda Steve! Jakou odpovědí Bára šokovala!

Nevídané věci se ale udály na konci druhého hry. Na proměněný brejkbol soupeře Paire reagoval zdemolováním rakety. Po cestě k lavičce před očima hlavního rozhodčího ji ještě pro jistotu omlátil o síť, což ho stálo napomenutí od rozhodčího na umpiru.

Ani to Paira nezklidnilo. Spíš naopak!

Po autu v další výměně odpálil vztekle míč kamsi pryč z centrálního dvorce. Od sudího přišel trestný fiftýn a rázem bylo skóre 30:0.

To ale stále nebyl konec. Za další odpal „do vesmíru“ udělil rozhodčí Pairovi celý trestný gem. Takové věci se na profesionálním okruhu ATP jen tak nevidí.

Publikum Paira pochopitelně vybučelo.

Mayer pak vyhrál i druhý set, tentokrát 6:4 a radoval se z postupu.

Na O2 TV SportO2 TV Tenis můžete v tomto týdnu sledovat přímé přenosy z turnajů WTA v Birminghamu a na Mallorce.