Sobec Ronaldo? Kdepak! Jakou geniální přihrávkou vymyslel gól pro Quaresmu?

Zápas proti Mexiku byl pro Cristiana Ronalda jubilejním 140. startem za národní tým! I proto se chtěl hvězdný borec co nejvíc ukázat

[blog_program_info id=“14983771″]

Nejdřív Ronaldo pálil překrásně a tvrdě z voleje, ale radost mu překazila horní tyč, kterou jeho bomba málem přerazila.

Prakticky vzápětí Portugalci poprvé gólově udeřili, ovšem tentokrát zasáhl rozhodčí u videa a branku odvolal kvůli ofsajdu.

Ronaldo smazal fotku v dresu Realu! Klub už prý stanovil cenu za jeho přestup!
Lvíčata na úvod Eura padla s Německem. Jakým kiksem nabídl gól soupeři Sáček?
27 pizz a 41 lahví šampusu?! Jak se Messi vyjádřil k šílenému milionovému účtu na Ibize?

První gól utkání tak zajistil až o něco později Ronaldo. Individuální uvolnění mu nevyšlo, ale pak vymyslel překrásnou přihrávku na úplně volného Ricarda Quaresmu, který už si s lehkostí poradil.

Do konce první půle ale Mexičané stihli odpovědět. Javier Hernandéz se položil do centru Carlose Vely a vyrovnal.

Fotbal na čistý čas? Petr Čech je pro! Jaké jsou další šílené návrhy změn pravidel od IFAB?
Blázinec ve Španělsku! Trenér uzemnil vlastního vystřídaného hráče hlavičkou!
Nová kariéra? Fotbalová legenda Maldini se probojovala na tenisový challenger!

Ve druhém poločase zápas znovu naklonil na stranu Portugalců díky šťastné trefě Cedrica Soarese.

Jenže ani to nakonec Portugalsku nestačilo na vítězství. Hlavička Hectora Morena v poslední minutě zápasu určila konečný výsledek 2:2.

Přímé přenosy z Poháru konfederací FIFA můžete sledovat také prostřednictvím O2 TV!