Zázračný zákrok zachránil Slovensku výhru na Euru! Chovan ukázal šroubovací ruku!

Mladí Slováci mají za sebou skvělý start do mistrovství Evropy jednadvacítek. Domácí Poláky po parádním obratu porazili 2:1. Děkovat za něj ale kromě střelců branek musí i brankáři Adriánu Chovanovi, ten fantastickým zákrokem v závěru zápasu těsný náskok uhájil.

[blog_program_info id=“14933027″]

Svěřenci českého trenéra Pavla Hapala přitom do zápasu vstoupili doslova katastrofálně. Už v první minutě inkasovali gól po hlavičce Patryka Lipského.

Ještě do poločasu ale vyrovnal obránce Martin Valjent po parádní technické práci Martina Chriena 1:1.

Schick bude druhým nejdražším Čechem historie! Proč za ním Juventus pošle to Polska doktory?
Šok pro Real! RONALDO chce pryč ze Španělska! Kdo všechno má o něj zájem?
Génius Maradona! S čím vším si dokázala poradit jeho zázračná levačka?

Dvanáct minut před koncem pak vystřelil Slovensku vítězství střídající Pavol Šafranko 1:2.

Slávy střelce vítězného gólu by si ale jen těžko užil nebýt jeho spoluhráče Adriána Chovana. Ten proti hlavičce Dawidowicze vytáhl fantastický zákrok, při kterém doslova vyšrouboval ruku a vytlačil míč na břevno.

Ve druhém utkání skupiny A remizovalo ŠvédskoAnglií 0:0.

Český tým vstoupí do turnaje v neděli zápasem proti Německu.

Přímé přenosy z ME U21 můžete sledovat také prostřednictvím O2 TV!