Poločas hrůzy vytočil fanoušky: Sivok do Sparty, přejí si slávisté

Na druhý poločas zápasu s Norskem by stoper Tomáš Sivok nejradši zapomněl. A stejně tak čeští fanoušci…

Penaltovou situaci z 55. minuty, kdy fauloval Tarika Elyounoussiho, mu nejde až tolik zazlívat – tu největší chybu udělal chvíli před tím jeho kolega z obrany Jakub Brabec, kterého soupeř lacině připravil o míč.

V 59. minutě však předvedl Sivok prvotřídní zkrat, když nahrával Brabcovi tak mizerně, že z toho vznikl nájezd dvou norských hráčů na Tomáše Vaclíka:

Český tým jen díky sobectví Tarika Elyounoussiho, který místo nahrávky volnému spoluhráči napálil Vaclíka, přežil klinickou smrt a neinkasoval podruhé.

Sivok děkoval gólmanovi

„Nora jsem neviděl. Měl jsem přihrát z jedné Vaclošovi zpátky, o soupeři jsem vůbec nevěděl. Zaplaťpánbůh, že to vyřešil takhle a Tomáš šanci chytil,“ děkoval Sivok po zápase brankáři.

Česká reprezentace z Norska bere po remíze 1:1 jen bod a to je v současné situaci málo – na druhý tým tabulky ze Severního Irska už totiž ztrácí čtyři body.

[blog_program_info id=“14781683″]

Reakce fanoušků? Sivok do Sparty!

Sivok a spol. tak mají o čem přemýšlet. Zkušený obránce kromě starostí s postupem na mistrovství světa řeší i svoji fotbalovou budoucnost, jelikož ukončil své angažmá v Turecku.

Hovoří se tedy o jeho možném návratu do Sparty a po sobotě ho tam někteří fanoušci škodolibě posílají – speciálně slávisté: