LAVIHO start za Vyšehrad? Šla po něm fanynka bez trička, pak nedal tutovku

Nevídaná návštěva – 2 300 fanoušků – se sešla v sobotu dopoledne na hřišti Slavoje Vyšehrad. Do utkání České fotbalové ligy proti favorizovanému Vltavínu měl nastoupit Jakub Štáfek alias Julius Lavický.

Lavi“ začal stylově na LAVIčce, v 67. minutě se však diváci dočkali!

Po hrdinovi fotbalového seriálu Vyšehrad, jenž se zrovna chystal vstoupit do hry, šla fanynka, která si shodnou okolností zapomněla tričko a měla jen podprsenku!

Jeden z pořadatelů ji však statečně zpacifikoval (na VIDEO s fanynkou se můžete podívat ZDE).

Střela těsně vedle

Ale jak to vlastně šlo „Lavimu“ na hřišti?

V 82. minutě za nerozhodného stavu 2:2 levačkou pálil těsně vedle a odmítl se tak stát hrdinou zápasu (podívejte se ve videu níže).

Vltavín toto zaváhání potrestal v 86. minutě vítězným gólem na 3:2. Ve druhé minutě nastavení byl „Lavi“ stažen ze hry:

Frýdek chtěl trhat trenérský průkaz

Kdyby se Kuba levačkou trefil, tak jsem v kabině říkal, že bych vrátil trenérský průkaz. Musím říct, že jsme vyhráli se štěstím, protože to byl náš nejhorší výkon,“ řekl trenér Vltavínu Martin Frýdek na tiskové konferenci.

Lavický se pak prostřednictvím Facebooku týmu omluvil:

„Bohužel jsme prohráli… Musím se týmu omluvit, za stavu 2:2 jsem bohužel nedal tutovku, uf, uf.

Bohuzel jsme prohrali…musim se tymu omluvit, za stavu 2:2 jsem bohuzel nedal tutovku,uf,uf…kdybych dal, Martin…