Šílená minela hvězdy z Manchesteru! Brazílie nedala Argentině ani gól

V přátelském utkání mezi Brazílií a Argentinou, které v australském Melbourne sledovalo přes 95 tisíc fanoušků, se zrodil gólově chudý výsledek 1:0. Na světově proslulém stadionu Cricket Ground zápas rozhodl Argentinec Gabriel Mercado v závěru prvního poločasu:

Brazilec netrefil prázdnou branku

Ve druhé půli měl skvělou příležitost na vyrovnání Gabriel Jesus, ale útočník Manchesteru City v rozhodující chvíli obrovskou šanci zahodil a napálil míč do tyče.

Aby té brazilské smůly nebylo málo, míč se od brankové konstrukce odrazil k záložníkovi Chelsea Willianovi, který také orazítkoval tyč:

[blog_program_info id=“14760568″]

Fanoušci na sociálních sítích se nestačili divit:

„Gabriel Jesus předvedl asi největší minelu, kterou jsem kdy viděl.“

„Gabriel Jesus a jeho nejhorší zakončení století.“

„Předpokládal jsem, že takové šance nebude proměňovat Higuain, ne Gabriel Jesus.“