Čaroděj Rinne zamkl branku! Pádlem vychytal Shearyho a pomohl otočit bitvu s Pittsburghem!

Velká noc pro Predátory! V Nashvillu se odehrál historicky první zápas finále Stanley Cupu. Za stavu 2:0 přijeli do města Tučňáci pod vedením Sidney Crosbyho, ale další krok směrem k hokejovému grálu se jim udělat nepodařilo.

I když díky dorážce zázračného nováčka Jakea Guentzela v utkání od 3. minuty vedli.

Blesková trefa a druhá výhra ve finále! Takhle rozhodl nový hrdina Pittsburghu
Hokejové hvězdy Hertl s Furchem zabodovaly na sítích. Ulovily Kajínka!
Úžasné gesto Komety! Fanoušek dostal za dopis se zlaťáky nečekanou odměnu

Od této chvíle bylo ale vše v režii Nashvillu. Ve druhé třetině nepříznivý výsledek ve 42 sekundách Roman Josi a Frederick Gaudreau proměnili ve výhru a Tučňáci se už do vedení nedostali.

Především ale finský brankář Pekka Rinne svou svatyni zamkl na sedm západů a žádný další puk už do ní nevpustil.

Celkem si připsal 28 zákroků, ty nejlepší proti Kunitzovi a Shearymu.

Rozhodující měrou tak přispěl k výhře 5:1 a snížení v sérii na 1:2 z pohledu Predators.

Po zápase se před jeho výkony sklonil i maskot.