Real Madrid jako první v historii obhájil prvenství v Lize mistrů! Kraloval dvougólový Ronaldo!

[blog_program_info id=“14637072″]

Vyrovnaný první poločas, pak dominance Realu Madrid. takový byl průběh očekávaného finále Ligy mistrů.

Juventus měl lepší nástup do zápasu, vedoucí gól ale ve 20. minutě obstaral Cristiano Ronaldo.

Turínští však přichystali nádhernou odpověď. Nůžky Maria Mandžukiče byly nejspíš nejkrásnější brankou celé sezony.

Po přestávce už však kraloval Real. Po hodině hry se šťastně trefil Casemiro. Ten napálil míč zhruba z 25 metrů a ten se odrazil od paty Samiho Khediry za Buffonova záda.

Sexy finále Ligy mistrů! Rozhodněte! Jsou hezčí partnerky hráčů Realu, nebo Juventusu?
Vystoupí Buffon z klubu? Nejlepší XI z hráčů, co nikdy nevyhráli Ligu mistrů!
Nejslavnější trestňák všech dob má 20 let! Roberto Carlos řekl, jak to dokázal!

O pár minut později už bylo rozhodnuto – Modrič se protáhl do šestnáctky Juventusu, kde naservíroval míč pro Cristiana Ronalda. Ten se nemýlil a přidal svou druhou branku v utkání.

Na 4:1 pak v poslední minutě zvýšil ještě střídající Marco Asensio. To už hrál Juventus po vyloučení Juana Cuadrada v deseti.

Stará dáma tak inkasovala ve finále Ligy mistrů více branek než během celé letošní soutěže dohromady!

Real se stal prvním klubem v historii Ligy mistrů, jemuž se podařilo trofej obhájit