Schick přihrál na obě branky Sampdorie. Neapol spustila nádherný gólostroj

Sampdoria chtěla v domácím rozlučkovém zápase se sezonou získat body proti rozjeté Neapoli, k tomu jí však nepomohly ani dvě gólové přihrávky Patrika Schicka.

Hostující celek, který stále usiloval o 2. místo tabulky Serie A, se v závěru poločasu ujal už dvougólového vedení, když se takhle geniálně trefil Lorenzo Insigne:

Až za stavu 0:3 se Sampdoria radovala z gólu. Schick hlavou prodloužil centr, který za záda brankáře Neapole dopravil Fabio Quagliarella.

Na konečných 2:4 pak po spolupráci s českým fotbalistou snížil Argentinec Ricardo Álvarez.

Na všechny góly i dvě asistence Patrika Schicka se můžete podívat v sestřihu zápasu:

Neapoli ani vítězství ke 2. příčce v tabulce a postupu do základních skupin Ligy mistrů nestačilo, jelikož si AS Řím gólem z 90. minuty poradilo s FC Janov.

Sampdoria porážkou podtrhla nepříliš vydařený závěr sezony a výsledkem je 10. příčka.

Tottiho poslední finta v Římě. Božský dotek překvapil úplně všechny!

Francesco Totti rozplakal Řím. Legenda se loučila strhujícím zápasem

Baník slaví, SFC pláče. Tohle je nejkrutější hláška na adresu Opavy!

Geniální! Aubameyang vystřelil Dortmundu trofej panenkovskou penaltou!

Podívejte se na záznam rozlučkového zápasu Francesa Tottiho AS Řím vs. FC Janov (3:2):