Božský MESSI řádil: Sólo přes půl hřiště i trefa, která rozesmála fanoušky

S velkým očekáváním vstupovali hráči Barcelony do posledního zápasu La Ligy proti Eibaru. V případě výhry mohli ještě pomýšlet na obhajobu titulu, pokud by ovšem Real padl v Málaze.

Bílý balet si však svůj zápas s přehledem pohlídal a hráči Barçy už mohli jedině pobavit své fanoušky parádním fotbalem.

Neuznaný gól rozesmál fanoušky

A toho se s radostí ujal Lionel Messi! Argentinci nebyl nejdříve uznán gól z říše snů kvůli odpískanému ofsajdu.

Po kombinaci s Luisem Suárezem se Messi ocitl osamocený ve vápně. Všem již ale v tu chvíli bylo jasné, že obrana Eibaru včas vystoupila a vystavila hráče Barcelony postavení mimo hru. Leo si z toho ovšem těžkou hlavu nedělal, a i tak zakončil.

A to bylo opravdu něco! Patičkou totiž nasadil nebohému gólmanu jesličky a fanoušci se mohli potrhat smíchy:

Božské sólo překvapilo úplně všechny

O několik minut později však proběhlo vše podle pravidel. Již v nastaveném čase si vzal Messi míč u půlicí čáry a nadechl se k velké akci.

Argenitnec prosvištěl kolem hned několika protihráčů, jednou kličkou poslal obránce na jednu stranu, druhou kličkou na opačnou a už na něj zívala branka chráněna pouze gólmanem.

To však pro hráče Messiho kalibru není problém ani v nejmenším! Umístěnou střelou nedal nešťastníkovi jedinou šanci! Neskutečná paráda!

Tohle od Messiho nečekal ani režisér přenosu, který zvolil nešťastný prostřih na Suáreze:

Cirkus Barça! Nikdo nechápe, jak mohl rozhodčí zapískat TUHLE penaltu

Pokažené oslavy Realu? Modrič, Bale a Ronaldo zažili nepříjemný šok

Oslavy Realu? Sergio Ramos drsně zesměšnil Piquého z Barcelony!

Souboj Barcelony s Eibarem (4:2) si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“14391978″]

V sobotu od 21:25 můžete na O2 TV Sport nebo O2 TV Fotbal živě sledovat finále Španělského poháru mezi Barcelonou a Alavésem.