Z pohodičky bylo drama! Rusku bronz zajistil až létající Kučerov

Nebrat na šampionátu žádný kov? To pro sbornou, která selhala ve třetí třetině semifinálové bitvy s Kanadou, nepřipadalo v úvahu. V první třetině bitvy o bronz proti Finsku se ruský národní tým rozehrával a po dvaceti minutách hry bylo skóre 1:0.

Zásadní byla druhá třetina, ve které v rychlém sledu přilétly do sítě Finů tři další puky a tým Suomi dokonce vystřídal brankáře.

Seveřané v závěru utkání ještě zabrali a dokázali se přiblížit na rozdíl jedné branky, pak ale reagoval Nikita Kučerov, který si šel pro gól na 5:3 doslova po hlavě:

Závěr utkání dohráli Finové bez brankáře. Rusko si ale bronzové placky v klidu ohlídalo.

Sestřih zápasu:

Na sociálních sítích bylo navzdory finskému utrpení docela veselo. Prý by Finy spasil takovýto gólman a speciální brána.

A vzpomínalo se i na legendární „finské střídání“.

Jsou ale fandové, kteří si zápas vychutnají navzdory prohře. Tento pán v tom má praxi. Jak se asi bavil dnes?

[blog_program_info id=“14339728″]

Hadamczikova neúprosná kritika! Neodehráli jsme jediný výborný zápas! Jak ještě sepsul Jandače?

Pastrňák utekl z rozhovoru, Voráček se ho zastal: Obětoval se a typičtí Češi na něj hází špínu