Hrdinský výkon! Přišel o zuby, rozhodl o výhře, pak šel na vyšetření

Pontus Aberg odehrál v základní části NHL za Nashville jen 15 zápasů, díky jeho hrdinskému výkonu si jej od soboty už budou pamatovat všichni fanoušci týmu Predators.

Co předcházelo jeho premiérové trefě v play-off?

V polovině třetí třetiny byl švédský útočník sražen před brankou Nickem Ritchiem, narazil hlavou o led a přišel o zuby!

O dvě minuty později ale šel na led znovu a po švédské spolupráci vstřelil vítěznou branku do sítě Anaheimu. Až poté zamířil na vyšetření, jestli neutrpěl otřes mozku:

O tom, jak moc důležitý to byl gól, nemusíme spekulovat. Hokejisté Nashvillu ovládli 5. zápas finále Západní konference výsledkem 3:1 a v sérii se ujali vedení 3:2 na zápasy.

Už jen jediný krůček je dělí od historického postupu do finále Stanley Cupu.

I díky borců jako Pontus Aberg. „Ztratil jsem zuby, ale hlavu mám v pořádku. A jsem šťastný,“ zářil hrdina sobotní noci.

[blog_program_info id=“14358306″]

Nešťastník Phaneuf si dal vlastní gól a rozhodl. Proč se mu vysmál Malkin?

Hadamczikova neúprosná kritika! Neodehráli jsme jediný výborný zápas! Jak ještě sepsul Jandače?

Pastrňák utekl z rozhovoru, Voráček se ho zastal: Obětoval se a typičtí Češi na něj hází špínu