Král přihrávek Bóža! Jak Vatajelu parádně asistoval střelcům Sparty?

Ještě před pár týdny se řadil Bogdan Vatajelu mezi nejhorší přestupy Sparty za poslední roky, po překvapivém nasazení (ani ne před měsícem) do utkání proti Plzni ale vyletěla hvězda rumunského křídelníka pořádně vzhůru!

Jeho bilance je skvostná: proti Příbrami 2 gólové přihrávky, proti Liberci jedna, v sobotním zápase proti Hradci Králové během první půle další dvě!

S pěti asistencemi tak patří už na druhé místo nejlepších nahrávačů Sparty – k tomu mu přitom stačilo necelých pět zápasů!

Proti Hradci přidal tu první ve 24. minutě, kdy zabojoval ve vápně hostů a ve skluzu poslal míč na Václava Kadlece, jenž efektně z otočky otevřel skóre zápasu:

Už o šest minut později si připsal Vatajelu další gólovou přihrávku, tentokrát našel nadýchaným centrem Josefa Šurala:

Sparta si nakonec připsala těsnou výhru 3:2.

Sestřih zápasu:

Na O2 TV Fotbal jste mohli sledovat souboj Mladé Boleslavi se Slavií Praha (1:2):