Skandální červená! Real se přiblížil k titulu, ale výhru zkalilo toto vyloučení Aspase z Celty

Real Madrid se přiblížil vítězstvím na hřišti Celty Vigo k zisku španělského titulu. Výhru 4:1 ale hlavně u odpůrců královského klubu z Madridu přehlušilo skandální vyloučení záložníka Celty Iaga Aspase.

Ten dostal na začátku druhého poločasu neuvěřitelně přísnou druhou žlutou kartu za údajné simulování v souboji se Sergiem Ramosem!

Rozhodli byste se stejně?

[blog_poll_start][poll id=“639″][blog_poll_end]

Parádní sprint, úžasná klička! Nezastavitelný Mbappé dovedl Monako k titulu
Juventus slaví první trofej sezony! Dani Alves předvedl další úžasný volej
Striptýz na fotbale! Finále poháru narušil nahý fanoušek Opavy

Real už v těch chvílích vedl 2:0 po gólech Cristiana Ronalda, přičemž na obě branky přihrával Isco.

Domácí se však ani v deseti lidech nevzdali a Švéd John Guidetti snížil na 1:2. Real ale důležitý zápas dotáhl do vítězného konce s přehledem. Hned za minutu se totiž trefil Karim Benzema a vítězství potvrdil v 88. minutě Toni Kroos.

Sestřih utkání:

Real vede kolo před koncem tabulku La Ligy o tři body před Barcelonou a k prvnímu titulu od roku 2012 mu stačí získat bod v posledním utkání v Málaze.