Dva neuznané góly v rozmezí 8 vteřin! Jak (ne)řádili fanoušci Nashvillu?

Nashville prohrával v domácím zápase s Anaheimem od 36. minuty. Ve třetí třetině to byla ze strany Predators brutální jízda!

Vyrovnání zařídil Filip Forsberg a tlak domácích se ještě zvýšil. Spanilou jízdu však brzdili rozhodčí, kteří hokejistům Nashvillu neuznali dva góly v rozmezí 8 vteřin hry.

A za jaké prohřešky?

V obou případech šlo o nedovolený atak brankáře Johna Gibsona:

Mattias Ekholm za svůj gólový nájezd, při kterém však srazil gólmana Anaheimu, dokonce dostal dvouminutový trest!

To bylo moc na fanoušky, kteří na led naházeli smetí, a přibližně dvě minuty se musela čistit hrací plocha.

nashville anaheim

Dovedete si ale představit, jak by v takové situaci asi řádili fanoušci na českých zimních stadionech?

Přerušení hry by bylo pravděpodobně o dost delší…

Nashville nakonec přece jen vstřelil regulérní gól, jehož autorem byl Roman Josi a v sérii vede 2:1 na zápasy: