Tragikomický konec Italů na MS. Tomuhle gólu se nejvíc smějí Slováci!

Itálie nevkročila do letošního šampionátu špatně – hned v úvodním zápase ji od výhry nad Slovenskem dělilo pouhých 64 vteřin. Italové ale nakonec zápas ztratili v prodloužení a to v konečném výsledku nejspíš rozhodlo o jejich sestupu.

Poslední naději na zvrácení osudu měli proti Dánsku, jenže závěr utkání se proměnil v noční můru!

[blog_program_info id=“14140607″]

Seveřané se dostali do vedení tři minuty před koncem, Itálie tak vsadila vše na jedinou kartu – hru bez brankáře. Tento tah ale hrubě nevyšel!

Do konce zápasu zbývala ještě více než minuta, když nešťastník Alexander Egger pohybující se u vlastní odkryté branky dostal přihrávku od spoluhráče. Jenže při přebírání puku uklouzl a spadl na led – a můžete jen hádat, co následovalo poté.

Opravdu, Egger v pádu komicky poslal zhruba ze dvou metrů puk do vlastní brány. A bylo po naději!

Slovensko se směje

Egerovi se tak nejvíc ze všech smějí slovenští fanoušci, ale i komentátoři:

Následující parodie ale hovoří o tom, že si Slováci zároveň moc dobře uvědomují ostudu, kterou jejich reprezentace na šampionátu svým bojem o záchranu udělala:

Zachránení!

A takto „sme“ sa dnes zachránili medzi elitou svetového hokeja.

Zveřejnil(a) Šport.sk dne 15. květen 2017

Nevídaný vlastňák tak pouze podtrhl italskou mizérii na šampionátu: ze sedmi utkání získali jediný bod a s turnajem se loučí s negativním skóre 6:32.