Mazanost, nebo podlost? Real přiblížila k titulu kontroverzní trefa Nacha!

Real si v poslední době přízeň nestranných fanoušků příliš nezískává, v odvetném utkání semifinále Ligy mistrů proti Atlétiku ponoukal kapitán Bílého baletu Sergio Ramos spoluhráče k simulování, v nedělním ligovém zápase proti Seville se zase Bílý balet dostal do vedení trefou, která vyvolala emoce.

Běžela 10. minuta zápasu, když před hranicí šestnáctky vybojoval faul madridský supertalent Marco Asensio.

Co následovalo poté, zaskočilo všechny na hřišti i v hledišti. Kromě jediného muže!

Tím byl sedmadvacetiletý zadák Nacho Fernández.

Zatímco hráči Sevilly se ještě ani pořádně nechystali ke stavění zdi, Nacho mazácky využil příležitosti a opřel se do míče – gól!

Brankář hostů Sergio Rico se při střele ani nepohnul.

Podívejte se na opakovaný záběr gólové situace:

Jelikož rozhodčí předtím nedal pokyn, že se bude rozehrávat na písknutí, byla branka přes protesty hráčů Sevilly uznána.

[blog_poll_start][poll id=“636″][blog_poll_end]

Nutno konstatovat, že kromě fanoušků Sevilly se tlak zvýšil především příznivcům Barcelony:

Real se tak dostal do rychlého vedení, druhou branku domácích pak přidal v 23. minutě Cristiano Ronaldo.

Hostující tým po změně stran snížil zásluhou Stevana Jovetiče. Skóre na konečných 4:1 pro Real upravili svým druhým gólem večera Ronaldo a Toni Kroos!