Sporná penalta Slavii nestačila. Proč se Hušbauer zlobil po gólu Dukly?

V 16. minutě otevřel skóre Muris Mešanović a Slavia vedla 1:0. Ještě před poločasem stačila Dukla vyrovnat, když se po obrovské hrubce Michala Frydrycha trefil Štěpán Koreš.

Sporná penalta

Ve druhé půli naskočil za zraněného Jana Bořila do hry Mick van Buren. Nizozemský útočník se na hřišti nestačil ani rozkoukat a v 69. minutě na něj byla odpískaná penalta po zákroku Lukáše Štětiny:

Z opakovaných záběrů bylo patrné, že Štětina lehounce zasáhl spodní část kopačky van Burena:

[blog_poll_start][poll id=“635″][blog_poll_end]

Jako exekutor se k míči postavil Antonín Barák, který nekompromisně vymetl růžek Filipa Rady a Slavia znovu vedla.

Zákrok na Hušbauera

V 80. minutě na konečných 2:2 vyrovnal Emmanuel Edmond. Záložník domácích Josef Hušbauer se však hodně zlobil na rozhodčí, protože byl přesvědčený, že byl na polovině hřiště faulován:

Pražané znovu nevyužili šanci Plzni odskočit na rozdíl čtyř bodů. V čele tabulky tak její náskok před Viktorií zůstává dvoubodový.