Liga mistrů: Brutální úvod Atlétika! Za 15 minut dalo Realu DVA GÓLY!

Svěřenci Diega Simeoneho prohráli v prvním semifinálovém utkání na hřišti Realu 0:3, nebylo tak divu, že do zápasu vlétli s pořádnou vervou.

Jejich touha po obratu byla zřejmá – a první ovoce přinesla už ve 12. minutě, když se z rohu trefil krásně hlavou Saúl Niguez!

Krásná rozhodčí uhranula Brazílii i celý svět! Na lajně běhá zásadně bez podprsenky!
Fotbal ke zblití? Rozhodčí ve Skotsku se pozvracel a dostal za to červenou kartu!
Trefa do černého! Manchester United představil nové dresy, fanoušci je milují!

Uplynuly pouhé tři minuty a hostující Raphael Varane ve vápně srazil Fernanda Torrese. Rozhodčí byl neoblomný – penalta!

Tu se štěstím proměnil Antoine Griezmann a zvýšil už na 2:0.

Z nudné odvety bylo najednou pořádné drama.

Jenže těsně před poločasem přišla pro domácí Colchoneros velká komplikace. Karim Benzema se vymotal z obležení hráčů Atlétika a předložil míč před branku Kroosovi. Jeho střelu ještě brankář Jan Oblak zázračným zákrokem vyrazil, na dorážku Isca už ale nestačil.

Atlético rázem k postupu do finále potřebovalo vstřelit další 3 góly.

Duel jste mohli sledovat na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!