Kouzelník Navas! Brankář Realu magickým dvojzákrokem sebral Atlétiku poslední naději na finále Ligy mistrů!

Pro Real Madrid to byla po vítězství 3:0 v prvním utkání na Estadio Vicente Calderon nakonec nečekaně těžká práce.

[blog_program_info id=“14017315″]

Atlético vletělo do odvetného semifinále v neskutečném tempu a už po čtvrthodině hry po gólech Saúla Nigueze a Antoina Griezmanna téměř vymazalo manko z prvního utkání.

Jenže znovunalezená šance na postup se začala zase ztrácet na konci první půle, kdy se fantasticky prosmýkl do šestnáctky domácích Karim Benzema a předložil míč Toni Kroosovi. Jan Oblak sice vystřihl brilantní zákrok, na dorážku Isca už ale nedosáhl. V tu chvíli potřebovali svěřenci Diega Simeoneho vstřelit k postupu ještě 3 branky.

Čaroděj Benzema! Poslal tři soupeře na párek a Real do finále Ligy mistrů

I ve druhém poločase se ale bylo na co dívat – nejvíc zaujal famózní zákrok Keylora Navase. Kostarický gólman nejprve pohotově vychytal střelu Yannicka Carrasca, poté si mrštným zákrokem poradil i s hlavičkou z bezprostřední blízkosti od střídajícího Kevina Gameira!

Alves poslal Juventus do finále Ligy mistrů. Jak si to na tribuně užila jeho krásná Joana?
Fotbalový RADAR: Žádné jednání, ale ultimátum. Buď fotbal bez Berbra, nebo bez peněz!
Trefa do černého! Manchester United představil nové dresy, fanoušci je milují!

I přes porážku 1:2 tak díky výhře z prvního utkání postupuje Real.

Sestřih zápasu:

Ve finále se Real utká s Juventusem Turín. Hrát se bude 3. června v Cardiffu a přímý přenos uvidíte na O2 TV Sport!