Supervlastňák na Ukrajině! Fotbalista v závěru rozhodl dokonalou střelou! Měl vsazeno?

V druhé ukrajinské lize se může stát leccos. V zápase dolní poloviny tabulky mezi Obolonem-Brovar Kyjev a Bukovinou si fanoušci nemohli zakřičet „góóól“ až do 87. minuty. Spíše, než radostí však vyprskli smíchy! Takový vlastenec se totiž jen tak nevidí!

Domácí záložník se snažil ještě v posledních minutách rozhodnout zápas. Elegantní kličkou se tedy zbavil obránce a skrze vápno upaloval k brance, aby předložil míč někomu ze spoluhráčů.

Balón se mu nakonec před bránu přeci jen poslat podařilo, s jeho počínáním však dopředu počítal gólman a přihrávku vypíchnul. To však zdaleka nebylo vše. Byl tu totiž jeden muž, který si řekl, že fanoušky zklamané prostě odejít nenechá!

Obránce Bukoviny Igor Bojčuk se tedy mocně napřáhl a odrážený míč z bezprostřední blízkosti velezkušeně napálil přímo k tyči. Chladnokrevně jako hvězda Bayernu Robert Lewandowski!

Jamesova paráda! Za co si Kolumbijec vysloužil potlesk všech hvězd z Realu?
Neuvěřitelní fanoušci Ajaxu uhranuli Evropu! Podívejte se na jejich „afterparty“ po Lyonu
OFICIÁLNĚ: Vrba převezme Plzeň od nové sezony. Proč odmítl Spartu a co řekl o Horváthovi na tiskovce?

A odpověď do správné branky už se Bukovina nezmohla. Duel skončil 1:0 a internetem (vcelku pochopitelně) koluje i podezření z úmyslného ovlivnění výsledku. Jak to vidíte vy?