Jako za mlada! Milan Baroš krásným lobem korunoval destrukci Klokanů

Severočeši rozjeli svůj brankostroj už po dvaceti minutách, kdy se hlavou zaskvěl nigerijský talent Moses Ubong Ekpai.

O patnáct minut později pak ofenzivní záložník hostující z Maccabi Haifa vsítil i druhou branku – hostujícímu gólmanovi Tomáši Fryštákovi dokonce nasadil housle!

Třetí úder přidali domácí v poslední minutě poločasu, Milan Baroš si chytře naběhl za obranu Klokanů a nádherně přeloboval Fryštáka – 3:0!

Destrukce Bohemians v 1. poločase tak byla dokonána.

Po změně stran se hosté dočkali snížení, když se trefil Tomáš Berger z penalty. Skóre na konečných 4:1 uzavřel Radek Voltr.