Výhra pro Rajtyho a Plzeň je v čele! Jak odpoví Slavia v souboji s Jabloncem?

Souboj PlzněDuklou se nesl v duchu vzpomínek na zesnulého Františka Rajtorala.

Všechno odstartoval minutový potlesk věnovaný bývalému hráči Viktorie, těsně před koncem první půle pak plzeňští kotelníci předvedli na tribuně za brankou úžasnou choreografii:

Domácí rozhodli dvěma góly během úvodních pětadvaceti minut hry. Střelec první branky Milan Petržela jasně ukazoval, komu svůj gól posílá:

Gesto směrem k nebi pak předvedl i úspěšný penaltový exekutor Marek Bakoš, který uzavřel gólový účet zápasu.

„Dnešní tři body jsou pro tebe, Rajty!“

„Jsme rádi, že jsme utkání po těžkém týdnu zvládli. Doufám, že jsme tímto zápasem trochu odčinili náš výkon proti Spartě,“ řekl v televizním rozhovoru trenér Plzně Zdeněk Bečka.

Plzeň se minimálně na jednu noc vrátila do čela ligové tabulky.

„Pro nás je to teď úplně stejné, jako když jsme vedli o bod, protože každé utkání musíme vyhrát. Pak bude samozřejmě záležet na tom, jak bude hrát Slavia,“ má jasno Bečka.

[blog_program_info id=“13743489″]

Slavia hostí Jablonec

S jednoznačným úkolem vrátit se na první místo tabulky jdou fotbalisté Slavie do domácí bitvy proti Jablonci.

[blog_program_info id=“13774418″]

Svěřenci Jaroslava Šilhavého momentálně na Viktorii ztrácejí jeden bod, ale mají nedělní zápas k dobru.

Když Slavia vyhraje posledních pět zápasů sezony, tak ji o titul nikdo nepřipraví.

Během zápasu s Jabloncem na fanoušky čeká i oslava v rámci převzetí stadionu v Edenu.

Utkání začíná v 17:30, předzápasové studio na O2 TV Fotbal a O2 TV Sport už o půl hodiny dřív: