Skokan Strootman! Neuvěříte, za co rozhodčí odpískal penaltu proti Laziu

V jednom z nejprestižnějších derby proti sobě nastoupili odvěcí rivalové. Domácí AS Řím hostilo Lazio, které ještě nevzdalo boj o předkolo Ligy mistrů a pronásleduje Neapol. O motivaci tak měli „biancazzurri“ postaráno.

Družina trenéra Simone Inzaghiho se dostala do brzkého vedení, když ve 12. minutě rozvlnil síť Baldé Keita. Od té chvíle byla hra vyrovnaná až do 45. minuty.

Vlkům těsně před koncem prvního poločasu pomohli rozhodčí. Ve vápně promáchl Wallace, čeho dokonale využil Kevin Strootman, který se bez jakéhokoliv kontaktu se soupeřem prolétl vzduchem:

Ostudné herecké číslo!

Hlavní arbitr však zůstal k údivu všech neoblomný. Nepomohly ani protesty hostujících hráčů. V tak sledových zápasech by se takovýchto úletů měli rozhodčí vyvarovat…

Podívejte se na celou situaci, která předcházela penaltě:

Nařízenou penaltu proměnil Daniele De Rossi a hráči šli do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Fotbalová spravedlnost však po změně stran zaúřadovala a Lazio se díky trefě Srba Dušana Basty a dalšímu zásahu Keity raduje z vítězství 3:1.