Mistr grimas RONALDO baví celý internet! Jak se rozčiloval po rozhodujícím gólu Barcelony?

Portugalská hvězda Realu Madrid neměla v neděli šťastný den. Hned po minutě hry Cristiano Ronaldo žádal penaltu po střetu s Umtitim a kdo ví, jestli by se nepískala, nebýt toho, že zápas sotva začal.

Skluz na kriminál? Ramos málem zlikvidoval Messiho a ještě se hádal s Piquém

Ronaldo pak zkoušel střelecké štěstí nejrůznějšími způsoby. Pokusil se dokonce i o nůžky.

Cristiano Ronaldo to zkoušel ze všech pozic. (Real Madrid - Barcelona 2:3). Foto: Reuters

[blog_gallery id=“51585″ style=“block“]

Největší šanci spálil ve druhém poločasu za stavu 1:1, když mu přihrával před prázdnou branku Marco Asensio. Přihrávka šla ale příliš dozadu a Ronaldo v krkolomné pozici přestřelil.

Přeskočilo mu? Trenér Sparty Rada po Plzni bláznivě řval na novináře. Co říkáte na jeho výlev?
Zlatanův parádní vzkaz po zranění! Vrátím se silnější! Doteď jsem hrál na jedné noze!
„Franto, budeš nám chybět!“ loučily se hvězdy s Rajtoralem. Co stálo za jeho smrtí?

Už téhle zahozené příležitosti se fanoušci (nejen) Barcelony posmívali. Naprosto největší úspěch ale měla Ronaldova volná herecká etuda na téma: rozčarování, kterou Portugalec předvedl po rozhodujícím gólu Lionela Messiho v nastaveném čase.

Mistrovská práce mistra grimas, co říkáte?

Záznam celého El Clásika můžete sledovat v úterý na O2 TV Fotbal!