Nevídaný smolař! Skalákův spoluhráč si dal dva identické vlastňáky!

Poté, co si Brighton minulý týden zajistil postup do Premier League, měl proti fotbalistům Norwiche na dosah jistý titul z Championship.

To se však nezdařilo a mohl za to hlavně brankář Brightonu David Stockdale. Ptáte se proč?

Bývalý brankář Fulhamu byl nešťastným mužem celého utkání. Dal si totiž dva vlastňáky.

V obou měl prsty záložník Norwiche Alex Pritchard. V 18. minutě jeho dalekonosná střela orazítkovala břevno, od něj se míč odrazil do zad bezmocného a pak za brankovou čáru – 1:0.

Jednou to nestačilo? Tak dobře. Před koncem první půle Pritchard zkusil štěstí znovu. Tentokrát jeho střela skončila na levé tyči a znovu se od zad nevěřícího brankáře odrazila do sítě.

Neskutečné! Mimochodem střela do brankové konstrukce se nepočítá do statistik jako střela na branku, takže Norwich dosáhl impozantního výsledku. Přestože na bránu vlastně nevystřelil, dokázal dát dva góly!