Génius Messi rozhodl El Clásico v poslední vteřině! Podívejte se jak!

Real Madrid a Barcelona sehrály další fantastický zápas. Přinesl pět gólů, dramatické zvraty, červenou kartu pro Sergia Ramose, vyrovnání Realu Madrid v deseti a nakonec rozhodující gól Lionela Messiho doslova v posledních vteřinách nastaveného času.

Tragédie! Fotbalista František Rajtoral spáchal v Turecku sebevraždu!
Nesestoupitelná Příbram? Komedie, cirkus! Fanoušci mají o další „divné“ výhře v Jablonci jasno!
Nádherný gól Patrika Schicka! Podívejte, proč ho srovnávají se ZLATANEM i Bergkampem!

[blog_gallery id=“51585″ style=“block“]

Messi byl králem zápasu nejen kvůli rozhodující brance. Už v prvním poločase vyrovnával na 1:1 po vedoucím gólu Casemira. Pak se na něm vyfauloval Sergio Ramos, když v 77. minutě hasil brejkovou situaci ošklivým skluzem oběma nohama.

Na Real by v té chvíli asi vsadil málokdo. Pár chvil předtím totiž Ivan Rakitič poslal Barcelonu do vedení 2:1. Domácí však i v deseti vyrovnali. Po centru Marcela skóroval střídající James Rodriguez.

Jenže pak ještě jednou přece jen udeřil Messi a pořádně tak zamotal situaci v tabulce La Ligy. Tu teď vede Barcelona, která má stejně bodů jako druhý Real. Madridský klub má ovšem odehráno o jeden zápas méně.