Šílený Fed Cup v Rumunsku! Prasák Nastase a diváci dohnali Britku Kontaovou k slzám!

Duel mezi Rumunskem a Velkou Británií v tenisovém Fed Cupu je pořádně emotivní. Druhý zápas mezi Domácí Soranou Cirsteaovou a Johannou Kontaovou byl dokonce na 25 minut přerušen.

Nejprve byl za urážky směrem k umpirovému rozhodčímu i členkám britského týmu vykázán z kurtu rumunský kapitán Ilie Nastase.

Známý tenisový bouřlivák se nepředvedl v nejlepším světle už při předzápasové tiskové konferenci, kde měl nevhodné sexuální narážky na kapitánku britského týmu Anne Keothavongovou a opakovaně po ní vyzvídal číslo hotelového pokoje.

Při zápase Cirsteové s Kontaovou pak na britskou hráčku i kapitánku pokřikoval, že jsou „zk*****é d***y“, takže musel být vyveden.

Krásné Češky zazářily na banketu v netradičních úborech, vybírala je Plíšková. Jak jim to slušelo?
Tenisty rušil během zápasu hlasitý sex. Jejich reakce vás dostane!
Lišák Murray! Na mečbol proti Federerovi poslal podavače míčků! Ten si pak Brita vychutnal!

Britky pak uráželo také publikum v Constantě, což nakonec sedmou hráčku světového žebříčku Kontaovou dohnalo až k slzám!

Obecenstvo pak uklidňovala a nabádala k fair play také domácí hvězda, světová trojka Simona Halepová!

Zápas byl přerušen na celý 25 minut. Na ně se však Kontaová zkoncentrovala fantasticky. Vyhrála všech pět her a slavila vítězství 6:2 a 6:3.

Duel mezi Rumunkami a Britkami je tak po prvním dnu vyrovnaný. V předchozím utkání Halepová porazila Heather Watsonovou 6:4 a 6:1.

Duel českých tenistek ve Fed Cupu na půdě USA můžete sledovat v O2 TV!