Au! Krejčího vyřadil ošklivý zákrok na koleno. Pastrňák pak odvrátil vyřazení Bostonu

Český hokejový útočník David Krejčí odehrál v pátém zápase 1. kola play-off NHL proti Ottawě pouhých sedm minut.

Pak musel odstoupit po ostrém zákroku Chrise Widemana.

Rodáka ze Šternberka tak dál pronásleduje smůla. V sérii už vynechal úvodní dva zápasy kvůli zranění v horní části těla. Teď mu nešetrný faul, při kterém soupeř zaútočil na Krejčího koleno, může klidně ukončit sezónu.

Ošklivý zákrok na českého útočníka:

Další úhel pohledu na Krejčího srážku s Widemanem

Brutální hit! Obránce Chicaga zrušil Švéda Arvidssona, ten se ale stejně nakonec smál!
Jágrův rýpanec do mistra! Jak nevšedně pogratuloval Kometě ze zámoří?
Gesto, z nějž jde mráz po zádech! Jak fanoušci Komety ocenili po finále poražený Liberec?

Konci sezony se naopak vzepřel zbytek týmu Bostonu, který už měl za stavu 1:3 na zápasy nůž na krku.

Ottawa ještě téměř v polovině zápasu vedla 2:0, pak ale zakročil druhý Čech v kádru Bruins David Pastrňák. Ve 29. minutě po krásné individuální akci Brada Marchanda trefil odkrytou klec a nastartoval velký obrat.

Ještě ve druhé třetině vyrovnal Sean Kuraly a stejný hráč, který obvykle hraje ve čtvrté formaci, ale díky Krejčího zranění dostal více prostoru, se postaral i vítěznou branku ve druhém prodloužení.

Série teď bude za stavu 3:2 pro Ottawu pokračovat v bostonské TD Garden.