Deli bombou málem protrhl síť a Slavia znovu přeskočila Plzeň! Dukla zametla s Jihlavou

Fotbalisté Slavie znovu vytvořili tlak na Viktorii Plzeň. Na hřišti Slovácka vyhráli 2:0 a dostali se minimálně do neděle do čela tabulky.

[blog_program_info id=“13550812″]

Slavia vedla v Uherském Hradišti od 30. minuty, kdy Ruslan Mingazov připravil pozici pro kanonýra Milana Škodu.

Pak ale Slovácko nepříjemně zlobilo a sešívané uklidnil až v poslední desetiminutovce Simon Deli. Obránce z Pobřeží slonoviny se trefil poprvé v sezoně, ale stálo to za to.

Jeho bomba málem protrhla síť za Michalem Daňkem.

Slavia díky vítězství minimálně do neděle poskočila do čela tabulky před Plzeň, kterou čeká těžký duel se Spartou v Praze na Letné (živě na O2 TV Sport od 17.00).

[blog_program_info id=“13602779″]

Šlágr Sparta versus Plzeň můžete naladit také na stanici O2 TV Free!

Jak naladit O2 TV Free se dozvíte také ZDE!

Dukla rozprášila Jihlavu

V pátek se hrálo také na pražské Julisce, kde Dukla porazila Jihlavu 4:1. Hosté, kteří hrají o záchranu, brzy vedli brankou Petra Hronka. Jenže velmi rychle o nečekaný náskok přišli. Do konce první půle inkasovala obrana, na kterou v minulém kole nebyla schopná najít recept Sparta, hned tři góly.

[blog_program_info id=“13554471″]

Čtvrtou branku přidala Dukla brzy po změně stran a nebylo co řešit. Hvězdou utkání byl Srb Branislav Miloševič, jenž se trefil dvakrát. Další přidali Ondřej Kušnír a Jan Holenda.