Čaroděj Rinne! Máchl hokejkou a zachránil jasný gól

V prvních dvou utkáních na ledě Chicaga udržel Pekka Rinne vždy čisté konto. Jeho tým Nashville Predators si navíc na Jestřáby vyšlápl i na domácím ledě a po výhře 3:2 v prodloužení má velmi blízko k postupu do dalšího kola play-off.

Vše mohlo ale být jinak! V první třetině při přesilovce domácích bylo málem zle. Vyhozený puk z útočného pásma se nešťastně odrazil od mantinelu a mířil do prázdné klece.

Rinne, který na puk čekal za brankou, ale předvedl hokejkou neuvěřitelný zákrok:

Kouzelná hůl v akci:

Holtbyho výlet z branky

Neortodoxním zákrokem se v noci blýskl i brankář Washingtonu Braden Holtby, který se vydal daleko ze své branky: